Firmamız 2003 yılında sakız otomatları ile sektöre ilk adımı atmıştır.14 yıl gibi bir sürenin sonunda firmamız imalat,ithalat,ihracat,toptancılık gibi konularda hedef seviyeye yaklaşmıştır. Özellikle 2005 yılından sonra ülkemizde madeni para çeşitliliğinin artması sektörde büyük bir istihdam yaratmaya başlamış olup, firmamızın büyümesine de etken olmuştur.Oyun makinaları ve otomat makinaları haricinde müşterilerimizin her türlü mal ithalatına aracılık etmekteyiz. Kore , Çin ,taiwan olmak üzere her 3 ülkeden resmi distribitörlüklerimiz bulunmaktadır. Sakız otomatları, para ve jeton tanımlama sistemleri, jetonlu çocuk oyun makinaları satışı ,plastik kalıbı imalatı ,torna,enjeksiyon baskı işleri firmamız tarafından yapılmaktadır.

Firmamızın ana ilkeleri dürüstlük, doğruluk, güven, yurt içinde ve yurt dışındaki iş ortaklarımızla makul kar marjı ile uzun süreli alışveriştir.

Our firm has made a start on the sector with candy machines in 2003. Our firm has reached its target levels on production, importation, exportation and wholesaling after fourteen years period. Especially, after 2005, increase in the variety of our coins/metallic money started to creat a huge employment in the sector and it affected the growth of our firms positively. We mediate our customers’ all kind of importations except game machines and automat machines. We have official distributorship from China, Korea and Taiwan. Candy machines, coin and jetton identification systems, sales of game machines for children, production of plastic moulds, İnjections, lathing and printing processes are carried out by our firm. The main principles of our firm are honesty, righteousness, confidence and trade with our domestic and foreign partners with reasonable profit rates.